Služby

Pravidelný úklid

Nabízíme pravidelné úklidové služby, které zahrnují všechny druhy úklidů jak domácností, tak také úklid komerčních prostor. Pravidelnost přináší našim klientům zejména úsporu financí, a to právě díky dlouhodobé a pravidelné spolupráci. Rozsah a frekvence požadovaných prací je zcela na vás, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vycházíme mu maximálně vstříc.

Společné prostory

Úklid společných prostor nabízíme všem bytovým družstvům, společenstvím vlastníků domů a realitním kancelářím, které tyto bytové domy spravují. Nabízíme nastavení ceny za úklid společných prostor tak, aby byla pro váš rozpočet přijatelná a dostupná pro všechna bytová družstva a nájemníky.

Úklid komerčních a nebytových prostor

Uklidíme vaše kanceláře v době, kterou si sami vyberete. Ráno před důležitým jednáním nebo třeba na konci každého dne. Na začátku spolupráce sestavíme podle vašich požadavků konkrétní plán úklidu. Díky přesnému harmonogramu tak máte jistotu, že Vaše prostory budou vždy reprezentativní a připravené na běžný pracovní ruch.

Úklid domácností

Poskytujeme komplexní úklid domácností a bytových prostor v okrese Hodonín a Břeclav. Nabízíme jednorázový, pravidelný i generální úklid, čištění koberců, sedaček nebo mytí oken. Ať už se rozhodnete pro využití jakékoliv naší služby, zaručujeme vždy naprosto perfektně odvedenou práci, osobní přístup a příjemné ceny. Naši pracovníci jsou vyškoleni a prověřeni. Garantujeme 100% kvalitu odvedené práce. K práci využíváme výhradně profesionální čistíci techniku a ekologické mycí prostředky.

Mytí oken

Využijte našich služeb na mytí oken. Používáme spolehlivé metody profesionálního čištění a mytí oken, rámů i žaluzií. Všichni naši zaměstnanci jsou proškoleni k výkonu prací. Uklízené plochy ošetřujeme vysoce kvalitními a účinnými pomůckami, včetně profesionálních čistících a úklidových přípravků. U všech prací dbáme na maximálně ekologický přístup.

Čištění sedaček

Profesionální čištění sedaček extrakční metodou, kterou provádí špičkově proškolení zaměstnanci. Čištění kožených sedaček je samozřejmostí. Vždy používáme ty nejšetrnější čistící prostředky bez zbytečné chemie.

Čištění interiéru automobilů

O vaše automobily se postarají naši špičkově proškolení zaměstnanci, kteří vám doporučí tu nejúčinnější metodu a rozsah čištění. Přizpůsobíme se vašim požadavkům tak aby byl výsledek vždy dokonalý. Čištění provádíme jak u osobních automobilů, tak u autobusů a nákladních vozidel.